Dzisiaj jest bardzo trudno prowadzić jakikolwiek biznes bez samochodu, JEDNAK nie zawsze także małą lub średnią firmę jest stać na zakup lub leasing choćby małego pojazdu. Dlatego powstał toyota smart plan, który jest idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw. co to jest Toyota SMARTPLAN? O tym więcej przeczytasz w naszym artykule lub pod adresem: http://auta-firmowe.pl/co-to-jest-leasing-smartplan/.

ZALETY TOYOTA SMART PLAN

SMARTPLAN został specjalnie wprowadzony dla małych przedsiębiorstw, daje on duże możliwości, jeśli chodzi o zakup samochodu. Plan ma wiele zalet i jest bardzo często wykorzystywaną możliwością zakupu samochodu.

Główne zalety Toyota SMARTPLAN:
– stuprocentowa gwarancja odkupu samochodu przez dealera,
– niskie i zawsze przewidywalne koszty eksploatacji pojazdu w czasie trwania umowy,
– możliwość wliczania rat w koszty uzyskania przychodu,
– możliwość odliczenia VAT – u od rat miesięcznych,
– finansowanie nowych samochodów marki Lexus i Toyota.

JAK TO DZIAŁA?

Po znalezieniu odpowiedniego dealera Toyoty składamy u niego dokumenty dotyczące naszej firmy. W trakcie spisywania umowy leasingowej, to my przedsiębiorcy, w tym wypadku małych firm, decydujemy o wielu sprawach. Sami wybieramy sobie wysokość wpłaty wstępnej, otrzymujemy propozycję niskich, comiesięcznych rat spłaty, znamy wartość pojazdu po zakończeniu leasingu.

W prostych trzech krokach stajemy się posiadaczami samochodu marki Toyota a wszystko to przebiega bardzo sprawnie i to pod hasłem słowa nisko. Mamy niską pierwszą wpłatę, niskie raty spłaty i niską wartość wykupu pojazdu, gdy zakończy się umowa. Ponadto co 3-4 lata mamy możliwość wymiany samochodu na nowy.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MAŁYCH FIRM

Toyota SMARTPLAN to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. W każdym momencie ten plan oferuje przedsiębiorcy tylko zysk.
Dzięki temu rozwiązaniu kupno samochodu przez właściciela małej firmy nie jest już problemem, a wiadomo jest, że trudno jest prowadzić jakikolwiek biznes bez własnego samochodu.

Plan Toyoty gwarantuje zakup nowego samochodu z salonu, renomowanej firmy jaką jest Toyota. Nowo zakupiony pojazd jest na gwarancji, nie zepsuje się szybko i co ważne, przy dobrym jego użytkowaniu, nie straci dużo na swojej wartości.

NIE MUSISZ WIĄZAĆ SIĘ Z POJAZDEM NA STAŁE

Toyota SMARTPLAN gwarantuje, że po ukończeniu umowy dealer odkupi od nas pojazd. Przedsiębiorca nie musi się więc martwić, czy będzie chciał lub czy będzie go stać na wykup pojazdu. W zasadzie jedynym kosztem właściciela firmy są opłacane co miesiąc z góry ustalone raty. Program jest innowacyjny dla niewielkich firm a przy tym bardzo korzystny.

Na koniec umowy każdy przedsiębiorcy, decydujący się na smart plan ma trzy opcje:
– może zatrzymać autko dla siebie po spłacie ustalonej wcześniej raty wykupowej,
– wymiana auta na nowy, przedsiębiorca wybiera auto, a swoje oddaje dealerowi,
– przedłużenie finansowania leasingu. Polega ono na tym, że właściciel firmy zatrzymuje dla siebie auto, a jego rata wykupowa jest rozłożona na odpowiednie warianty finansowe.

PLAN BARDZO PRZYDATNY I POMOCNY

Firma Toyota stworzyła bardzo idealny plan zarówno dla swoich klientów jak i dla siebie. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw mogą stać się posiadaczami samochodów renomowanej marki, bezawaryjnych, na gwarancji. Natomiast firma Toyota znacznie, przez ten plan, zwiększyła swoją sprzedaż i skierowała na polskie drogi bardzo dużo samochodów wspomnianej marki.

OPINIE PRZEDSIĘBIORCÓW NA TEMAT SMARTPLAN

Na ogół opinie są takie, że proponowany plan jest bardzo kuszący i jego zalety sprawdzają się w praktyce. Po zakończeniu umowy można bardzo dobry samochód wykupić po cenie rynkowej lub zamienić użytkowany pojazd na zupełnie nowy. Plan Toyoty jest dostępny dla osób, które nie dysponują wielkimi kwotami a samochód jest im niezbędny do prowadzenia działalności. Na rynku leasingów to właśnie Toyota SMARTPLAN prezentuje się najbardziej atrakcyjnie i najbardziej zachęcająco, jeśli chodzi o wszelkie koszty.

LEASINGOWANY POJAZD CAŁY CZAS POD OPIEKĄ DEALERA MARKI TOYOTA

W trakcie trwania Toyota SMARTPLAN pojazd jest przez cały czas pod opieką firmy. Wszelkie naprawy, wymianę opon wykonujemy w renomowanych stacjach napraw należących do firmy Toyota. To kolejny dowód na to, że pojazd przez nas leasingowany nie traci wiele na swojej wartości podczas jego użytkowania. Pojazd jest naprawiany w oparciu o oryginalne części Toyoty i co jakiś czas podlega też ogólnym przeglądom.

SPRAWNIE, TANIO I Z GWARANCJĄ