Historia niesamowitej ptasiej drużyny rozpoczyna się w 2009 roku od gry komputerowej, w której używając procy wystrzeliwujemy ptaki, które mają zniszczyć budowle świnek. Na sukces kolorowych postaci nie trzeba było długo czekać. Interesująca fabuła wciągającej rozgrywki w połączeniu z zabawnym stylem stworzyła klimat milionów fanów na całym świecie. Dziś właściwie nie ma dziecka, które nie słyszało o Angry Birds. Dostępność gadżetów o kolorowych ptakach przeszła najśmielsze oczekiwania do tego stopnia, że nie może zabraknąć klimatu Angry na urodzinowym stole.

Przypomnijmy sobie wszystkie postacie z klasycznej serii:
Czerwony (Red), Bomba (Bomb), Czak (Chuck), Matylda (Matilda), Niebiescy (The Blues – Jim, Jake, Jay), Terens (Terence), Hal (Hal), Bańka (Bubbles), Stela (Stella), Król Świń (King Pig), Małe Świnie (Minion Pigs), Wąsata Świnia (Foreman Pig) oraz Świnia w Hełmie (Corporal Pig).

Tort Angry Birds na urodziny dla każdego fana

To nie tylko oryginalny pomysł, to jest super pomysł, szczególnie gdy solenizant jest fanem kolorowych ptaków. Tort na wyjątkową okazję to jedyny w swoim rodzaju tort Angry Birdshttp://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-Angry-Birds/121 – bo łączy emocje i styl kultowej serii. Może być prezentem niemal dla wszystkich fanów. Urodzinowy tort ozdobiony z matyldą, czerwonym i terensem? A może Hal, Bańka i Stela? Być może uwielbiasz świnki i chcesz mieć Wąsatą świnię i małe świnki. Wszystko będzie uzależnione od Twojego gustu i oczekiwań.

Tort wykonany jest z najlepszych składników, bo tylko one gwarantują świeżość i najlepszy smak. Dbałość o szczegóły widoczna w postaciach prosi o skosztowanie i kusi kolorami.

Tort Angry Birds dostępny jest w trzech rozmiarach. Przedstawiony tort posiada trzy postacie. Bez problemu można w uwagach zamówienia, wpisać imiona bohaterów, którzy mają pojawić się na torcie. Dodatkowo możliwość wybrania do 10 różnych pysznych smaków. Jeśli planujemy tort w wybranym terminie, wybieramy termin realizacji oraz dostawy. Za dodatkową opłatą można również wybrać napis na torcie, fontannę tortową, świeczkę okolicznościową, kartkę okolicznościową, kokardkę. Jest też możliwość zbudowania tortu według indywidualnego projektu.

Jeśli jeszcze planujecie, jaki tort wybrać na urodziny i czy warto zamówić gotowy tort ze znanej serii, to odpowiedź jest jednoznacznie brzmiąca. Oszczędność czasu na zakupach i spędzonego w kuchni. Możliwość zachowania tajemnicy przed dzieckiem. Do czasu urodzin, słodka tajemnica zostaje utrzymana.

Tort tylko na urodziny?

Zarówno okazja urodzinowa jest najlepszym słodkim wyborem, lecz równie na miejscu są inne okazje — imieniny, nagroda za dobre wyniki, dzień dziecka czy nagroda za osiągnięcia sportowe. Wybierając tort Angry Birds z naszej oferty, dokonujecie najlepszego wyboru. Torty jak Marzenie od lat z pasją i oddaniem tworzą najpyszniejsze torty dla głodnych słodkości. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie najlepszych wypieków. Podejmując się realizacji każdego zlecenia, używamy naturalnych i sprawdzonych produktów. Smak i jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Dzięki możliwościom indywidualnego spersonalizowania tortów sprawiamy, że kompozycje są najbardziej trafione do obdarowanego. Zależy nam by torty, były indywidualnie dostosowywane do zamawiających, ponieważ nasza praca polega na spełnianiu życzeń.

Niezwykłym i niezapomnianym prezentem w tym przypadku będzie tort Angry Birds. W połączeniu z państwa dekoracją wnętrza na wybraną okazję, na pewno stanie się hitem tego szczególnego dnia. Warto zwrócić uwagę również na sposób pakowania naszych tortów. Wszystkie oferowane torty są pakowane w sposób umożliwiający bezpieczny transport do miejsca docelowego. Aktualnie dostawa odbywa się do miast: Ruda Śląska, Chorzów, Mikołów, Zabrze i Świętochłowice. Czas dostawy to okres 5 dni, dlatego należy z wyprzedzeniem zarezerwować termin realizacji tortów.

Prócz ulubionych postaci angry w tym torcie urodzinowym, można też wybrać inne torty z innymi postaciami w ofercie dostępnej na stronie. Sprawiając radość dziecku, sprawiamy radość również sobie. Oferowane produkty powstają zgodnie z najlepsza wiedzą i doświadczeniem naszych mistrzów tortów. Wszystkie nasze produkty oczarowują wyglądem, smakiem i oryginalnością.